Alkotox -
Saki«NĒ» alkoholismam
990 РУБ. vecā cena 1980 РУБ.

Alkotox – jauns efektīvs līdzeklis cīņā ar alkohola atkarību

 • Mazina tiesmi pret alkoholu
 • Nomierina nervu sistēmu
 • Uzlabo psihisko pašsajūtu
 • Labvēlīgi ietekmē aknas
 • Izvada toksīnus no organisma
Alkotox – efektīvs līdzeklis, kas izvada toksīnus no organisma un novērš tieksmi pēc alkohola. Timiāna ekstrakts un rudzupuķu ekstrakts Alkotox sastāvā izved toksīnus no organisma pēc alkoholisku dzērienu lietošanas un veic vispārēji pastiprinošu ietekmi.
Alkotox
ļoti aktīvu komponentu komplekss
Timiāna ekstrakts

veicina toksīnu izvadīšanu un zarnu trakta darbības normalizāciju

Lakricsakne

Uzlabo ūdens un sāļu balansu, normalizē nieru darbību. Veicina ātru toksīnu un alkohola sadalīšanās produktu izvadīšanu no organisma. Stiprina vispārējo organisma imunitāti.

Piena dadžu ekstrakts

nomierina nervu sistēmu, palīdz noņemt alkohola intoksikāciju

Kudzu sakņu ekstrakts

diminui o efeito tóxico de álcool, elimina ressaca, melhora o funcionamento do coração

Piparmētru ekstrakts

veicina psihiskā stāvokļa uzlabošanu, novērš tieksmi pēc alkohola

Alkotox Pārbaudīts praksē
2014. gadā tika veikts pētijums, kura gaitā 1000 brīvprātīgo ar alkohola atkarību mēnēsi regulāri dzēra Alkotox 2. porcijas.
Pētijuma rezultātā 75% atzīmēja būtisku alkohola tieksmes samazināšanu un organisma stāvokļa uzlabošanu un 25% pavisam atmeta dzeršanu! Pētijuma rezultāti atzīmēja būtisku aknu rādītāju uzlabošanu, sirds un asinsvadu un nervu sistēmas stāvokļa uzlabošanu.
Dzēriens pierādija savu efiktivitāti uz 100% brīvprātīgajiem, neatkarīgi no slimības smaguma un alkohola lietošanas ilguma.
 • Par alkoholiķi sevi neuzskatīju, bet iedzert man patika. Bet jo tālāk, jo vairāk sāku pamanīt, ka pağiras palika arvien spēcīgākas, sāka sāpēt aknas, un pēc alkohola tieksme palielinājās. Sapratu, ka ir jāatmet. Sāku dzert "Alkotox" un pašsajūta uzreiz uzlabojās, pēc nedēļas pat tieksme pēc alkohola pagāja, tagad nedzeru nemaz!
  Kristaps, 40 gadi
 • Agrāk mans vīrs dzēra ne tik bieži, bet vēlāk tas pārvērtās par atkarību. Vīrs neatzina, ka ir slims. Paziņa ieteica izmantot cīņā ar vīra alkohola atkarību Alkotox. Es sāku pievienot Alkotox viņa dzērienam un varēju to darīt nemanāmi, jo to atļauj Alkotox izlaišanas forma un garša. Pēc laika tieksme pret alkoholu vīram pazuda.
  Jana, 53 gadi
 • Manam tēvam bija spēcīgākā alkohola atkarība, bieži pēc svinībām bija jāgriežas pēc ārstu palīdzības, lai tie ar glikozi atgriež viņu normālajā stāvoklī. Mēs ar māti pasūtijām Alkotox un sākām nemanāmi pievienot to tēva dzērieniem. Jau trīs mēnešus viņš vispār nedzer un iemeslu zinām tikai mēs ar mammu. Ja jūsu ğimenē arī ir šī briesmīgā problēma, izmantojiet Alkotox!
  Māris, 35 gadi
Ārsti-narkologi iesaka
Alkotox
Alkotox es iesaku visiem saviem pacientiem – gan tiem, kas cenšas iziet no ilga dzeršanas perioda, gan tiem, kas dzer nedaudz, bet vēlas atmest pavisam. Līdzeklis ne tikai noņem psiholoğisku tieksmi pēc alkohola, bet arī atjauno organismu, pozitīvi ietekmē uz aknu, sirds, nieru, nervu sistēmas darbību. Preparāta komplekā darbība palīdz maniem pacientiem atteikties no dzeršanas un ātri atgriezties pie pilnvērtīgas dzīves
Pēteris Eglītis, augstākās kategorijas ārsts-narkologs
Atlaide
-50%
990 руб. vecā cena 1980 РУБ.
palika
līdz akcijas beigām